Rezerwacje: 501 07 13 30 Biuro: 501 071 330 Hotel: 501071330 Email: zagrodapodhala@gmail.com

O nas

Jeżeli chcecie Państwo odpocząć w miejscu, gdzie woda i powietrze są jeszcze czyste, góry i lasy piękne, a jesienią bajecznie kolorowe – serdecznie zapraszamy do ZAGRODY POD HALĄ, położonej w Koszarawie koło Żywca, malowniczo otoczonej pasmem gór Beskidy, na zboczu góry Lachów Gron (1045 m npm), na wysokości 960 m npm. Z okien pensjonatu i jego tarasu widokowego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na góry Beskidu Żywieckiego wraz ze szczytem Babiej Góry i Pilskiem.

Położenie ZAGRODY stwarza Państwu idealne warunki do spokojnego wypoczynku w zaciszu dziewiczego terenu gór, łąk i lasów, ale daje również możliwość aktywnego spędzenia czasu. Teren Koszarawy wraz z sąsiadującymi z nią miejscowościami daje możliwość odbywania spacerów i pieszych wędrówek znajdującymi się tutaj szlakami turystycznymi, zbierania grzybów i przebywania w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Zapalonym sportowcom polecamy wspaniałe ścieżki rowerowe i niezapomniane wrażenia zdobywania szczytów terenowymi samochodami z napędem 4×4.

Wieczorami zaś zorganizujemy ognisko z pieczeniem prosiaka lub barana i wesołą zabawę do białego rana. Razem przywitamy dzień pięknym wschodem słońca. Odwiedzając nas mogą Państwo oderwać się całkowicie od zgiełku i gwaru miejskiego życia.

Zimą nasze pięknie ośnieżone stoki zapraszają do korzystania z wszelkich walorów górskiego terenu. My zorganizujemy dla naszych agrowczasowiczów kulig, umożliwimy również wyprawy skuterami śnieżnymi.

ZAGRODA POD HALĄ gwarantuje Państwu przeżycie niezapomnianego wypoczynku połączonego z niezliczoną ilością atrakcji wśród lasów, gór, krystalicznie czystych potoków nieskalanych galopującym rozwojem cywilizacji. U nas czas płynie wolniej, a to jak go Państwo spędzicie zależy tylko od Was samych – my jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Sylwia i Artur Firganek

Oferta i atrakcjeORGANIZUJEMY IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE:
m.in.: wesela, uroczystości rodzinne, bankiety, spotkania towarzyskie i biznesowe

Położenie ZAGRODY daje możliwość aktywnego spędzenia czasu. Teren Koszarawy wraz z sąsiadującymi z nią miejscowościami daje możliwość odbywania spacerów i pieszych wędrówek znajdującymi się tutaj szlakami turystycznymi, zbierania grzybów i przebywania w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

Zapalonym sportowcom polecamy wspaniałe ścieżki rowerowe i niezapomniane wrażenia zdobywania szczytów terenowymi samochodami z napędem 4×4. Wieczorami zaś zorganizujemy ognisko z pieczeniem prosiaka lub barana i wesołą zabawę do białego rana.

Zimą nasze pięknie ośnieżone stoki zapraszają do korzystania z wszelkich walorów górskiego terenu. My zorganizujemy dla naszych agrowczasowiczów kulig, umożliwimy również wyprawy skuterami śnieżnymi.

CZYTAJ WIĘCEJ

KONTAKT
I DOJAZD

TELEFONY:
Biuro: 501 07 13 30
Sprawy techniczne: 501 071 330
Hotel: 501071330
Email: zagrodapodhala@gmail.com
ADRES POCZTOWY:
Sylwia Szabó-Firganek
Koszarawa 639
34-332 Koszarawa
Nr konta: 84 8118 0002 0011 3393 3000 0010